Koronavirüs belirtileri

Koronavirüs Belirtileri ve Korunma Yolları

Koronavirüs belirtileri arasında en çok karşılaşılan belirtiler ateşöksürük ve solunum sıkıntısıdır.  “Corona virüs” ya da “Corona virüsü” olarak da geçen coronavirüsün belirtileri şöyle sıralanabilir: Kuru öksürük, ateş, halsizlik, kas eklem ağrısı boğaz ağrısı, burun akıntısı, vücut ağrıları, zatürre, solunum sıkıntısı, nefes darlığı, ishal, bulantı, kusma, iştahsızlık.

Devamını oku

Sağlığınızı koruyacak öneriler

Yeni Yılda Sağlığınızı Koruyacak Öneriler

Yeni yılda sağlığınızı koruyacak öneriler neler olabilir? 2020'ye girerken birçok insan iyi dileklerde bulundu ve sağlıklı bir yıl geçirme dileği de en popüler olan dilekler arasında. Yeni yılı sağlıklı geçirmenin yolu,  düzenli sağlık kontrolleri, dengeli ve doğal beslenme, egzersiz ve stres yönetiminden geçiyor.

Devamını oku

Genç Sporcu Ailesi Olma

Genç Sporcu Ailesi Olma Rehberi

Ebeveynler için sporcu ailesi olma süreci, çok farklı deneyimleri içinde barındırır. Hiç kızınızın ya da oğlunuzun basketbol maçında hakemlere yeni bir gözlüğe ihtiyaç duyduklarını söylediniz mi? Veya buna şahit oldunuz mu? Ya da maçın ortasında çocuğunuza seslenerek, kenardan antrenörlük yapmaya çalıştınız mı? Muhtemelen çoğunuz yukarıdaki örneklerde yer aldınız.

Devamını oku