Basketbolun Tüm Ayrıntıları Best Basketbol’da

İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde çalışmalarına başlayan Best Basketbol, yeni sezonda Basketbol Okulu ve takımlarıyla İstanbul altyapısına renk katacak.

Uzun bir süredir Basketbol Akademi Spor Kulübü  (BASK) bünyesinde görev yapan İlke Sürücü tarafından hayata geçirilen Best Basketbol sporcularına kaliteli eğitimle beraber basketbolun tüm ayrıntılarını aktarmayı planlıyor. Bahçelievler Anadolu Lisesi Spor Salonu’nda çalışmalarını sürdüren kulübümüz yeni sezonda yarışmacı takımlarıyla da öne çıkmayı amaçlıyor.

Kurucumuz İlke Sürücü’nün yaptığı açıklama şu şekilde;

Uzun yıllardır omuz omuza çalıştığım Burak Güner Başkan’la bundan sonra ayrı ayrı kulüplerin başında ama yürekteki birlikteliğimizi bozmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Bundan böyle haftasonu basketbol okulu gruplarımız eskiden olduğu gibi çalışmalarına BASK olarak devam edecekler ancak hafta içi müsabaka ekiplerimiz yeni kulübümüz BEST Basketbol olarak liglere katılacaklardır.

Bugüne kadarki desteği ve bundan sonraki dönemde haftasonu gruplarındaki işbirliği için Burak Güner başkana bir kez daha teşekkür ediyorum. Yeni kulübümüz BEST Basketbol’un başarısı için desteklerinizi beklediğimi belirtiyor ve yeni dönemin hepimize hayırlı olmasını diliyorum.

Hepinize teşekkür ediyorum…

İlke Sürücü

Kurucu & Baş Antrenör