Liglerde Haftanın Panoraması (23 Şubat – 1 Mart)

Best Basketbol takımları, 23 Şubat – 1 Mart haftasında üç maça çıktı. İşte oynanan maçlar ve sporcularımızın performansları…

U12 TAKIMI GELİŞİM LİGİ’NDE KAZANMAYA DEVAM ETTİ

Gelişim Ligi U12 Beyaz A Grubu’nda yer alan takımımız, grubundaki yedinci maçında karşılaştığı FYL’yi 28-10 mağlup ederek beşinci galibiyetini elde etti!  Ligde son iki maçından üst üste galip ayrılan takımımız, FYL galibiyetiyle birlikte seriyi üç maça çıkardı.

Bağcılar Adalet Turan Spor Salonu’nda oynanan U12 Beyaz A Grubu maçının başından itibaren skor üstünlüğünü eline geçiren Best Basketbol, ilk çeyrekten itibaren farkı açmaya başladı ve mücadeleden 28-10’luk galibiyetle ayrıldı. Bahçelievler ekibinde yedi oyuncu skora katkı verdi ve bu sayede son üç maçta üst üste üçüncü galibiyet elde edildi.

Best Basketbol grup maçlarının tamamlanmasına son iki hafta kalırken önemli bir galibiyet aldı. FYL ise ligdeki yedinci yenilgisini yaşadı.

Gelişim Ligi U14 Beyaz C Grubu’nda son iki maçını kazanan U14 takımımız ise ENKA ile karşı karşıya geldiği maçta rakibine 39-31 mağlup oldu.

Haber: altyapibasket.com