Best Basketbol

Best Takımları Bu Hafta Tek Fire Verdi

Best Basketbol takımları 9-15 Aralık haftasında sahaya çıktığı altı karşılaşmanın beşinden galip ayrılmayı başardı.

TBF İSTANBUL LİGLERİNİ TEK MAÇLA GEÇTİK

10 Aralık’ta oynanan maçta U14 A Ligi’nde mücadele eden takımımız, Altınova ile karşı karşıya geldi. Karşılaşmadan 49-46’lık skorla galip ayrılan taraf Best Basketbol oldu ve dört maç sonunda iki galibiyetle C grubunda üçüncü sırada yer aldı.

AKADEMİ LİG’DE BEST BASKETBOL RÜZGARI ESTİ

9 Aralık’ta Küçükler kategorisinde yer alan takımımız, kardeş kulübümüz BASK’ın takımı BASK Dunk ile karşı karşıya geldiği maçı 54-28 galip tamamladı ve üç maç sonunda topladığı 5 puanla Küçük Avrupa A grubunda üçüncü sırada yer aldı. 12 Aralık’ta oynanan bir diğer maçta ise U15 takımımız Starların Doğuşu karşısında sahadan 53-47 galip ayrıldı ve Yıldız Avrupa A grubunda üç maç sonunda namağlup liderlik unvanının sahibi oldu. 15 Aralık’ta U18 takımımız, Gençler kategorisinde İstanbul Panterleri ile karşı karşıya geldi. Rakibine karşı büyük bir üstünlük kuran takımımız, maçı 77-16 kazanarak Genç Avrupa grubunda 3’te 3 yapmış oldu ve grubun zirvesindeki yerini korudu.

GELİŞİM LİGİ’NDE BİR ÜZÜLDÜK BİR SEVİNDİK

İstanbul Gelişim Ligi’nde bu sezon ilk kez sahaya çıkan Best’in Prensesleri, rakibi Kutup Yıldızı karşısında iyi bir maç çıkaramadı ve rakibine 63-18 mağlup olarak haftayı yenilgiyle kapattı. 15 Aralık’ta U13 takımımız Teşvikiye Akademi karşısında 50-47’lik skorla galibiyete ulaştı ve grubunda üst üste ikinci galibiyetini almış oldu.

Sorry, an error occurs from your Facebook App: Error validating application. Application has been deleted.