Best Basketbol ve Fenerbahçe Galip

Best Basketbol’un ev sahipliğinde düzenlenen ve Fenerbahçe, Galatasaray, İstanbul Üniversitesi’nin katıldığı turnuvada ilk gün iki karşılaşma oynandı.

Best Basketbol U12 Minik Kızlar Turnuvası’nın ilk gününde, Bahçelievler Anadolu Lisesi Spor Salonu iki maça ev sahipliği yaptı.

Günün ilk maçında Fenerbahçe ile Galatasaray takımları karşıya karşıya gelirken, ikinci ve son maçta ise Best Basketbol ile İstanbul Üniversitesi mücadele etti.

Saat 14:00’te başlayan ve mücadele düzeyi oldukça yüksek olan maçta Sarı-Lacivertli takım, Sarı-Kırmızılı rakibini mağlup ederek günün ilk galibiyetine imza attı.

Best Basketbol İlk Maçını Kazandı

Günün ikinci maçında ise ev sahibi Best Basketbol’un rakibi İstanbul Üniversitesi oldu. İki takımın oyuncularının da oldukça istekli ve mücadeleci oyunuyla maç başından sonuna büyük çekişme içerisinde geçti ve kazanan takım son saniyelerde belli oldu. Önemli bir seyirci desteği de alan ev sahibi takım, sahadan galibiyetle ayrılan taraf oldu.

Turnuvanın ikinci maçları 17 Eylül Pazar günü oynanacak. İlk maç saat 14:00’te başlayacak ve ardından günün ikinci maçı da saat 15:30’da start alacak.

İlk günün galip takımlarından Fenerbahçe, İstanbul Üniversitesi ile karşı karşıya gelirken Best Basketbol da Galatasaray ile mücadele edecek.