Best Basketbol Spor Kulübü katıldığı Kış ve Yaz Basketbol Kampları ile sporcularına farklı deneyimler sağlamaya devam ediyor.

Best Basketbol olarak sezon boyunca gerçekleştirdiğimiz müsabaka ve antrenmanların yanı sıra Kış ve Yaz Basketbol Kampları ile eğlence ve sporu bir arada yaşama imkanı sunuyoruz. Her iki dönemde de sporcuların geçirdikleri yoğun dönemin stresini atması amaçlanırken, aynı zamanda eğitici etkinliklerle farklı yetkinlikler kazanmaları amaçlanıyor.

HEM DİNLEN HEM ÖĞREN!

Katıldığımız antrenmanlarda basketbol antrenmanlarının yanı sıra oyunculara kişisel gelişim eğitimleri ve takım vurgusunu ön plana çıkaran yan etkinlikler gerçekleştiriliyor. Uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilen basketbol antrenmanlarımız ile sezon boyunca devam eden gelişim devam ettiriliyor. Yine aynı şekilde serbest zaman aktiviteleri ile sporcuların farklı ortamlara uyum sağlama ve yeni arkadaşlıklar kurma gibi sosyal yönlerine odaklanılıyor.

Aynı zamanda sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız paylaşımlar ile velilerimizin çocuklarını yakından takip etme fırsatı sunuyoruz. Kamp dönemlerimizle ilgili bilgilileri internet sitemizden takip edebilirsiniz…

İLETİŞİM

Mail: info@bestbasketbol.com.tr

Telefon: 0533 693 63 30

Adres: BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ SPOR SALONU – BAHÇELİEVLER / İSTANBUL