Best Basketbol ve BASK ortaklığında gerçekleştirdiğimiz Basketbol Okulu çalışmalarımıza katılarak sen de kendini yarışmacı seviyelere hazırlayabilirsin.

Basketbol Okulu çalışmalarımız Kış ve Yaz Dönemleri olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Yaz dönemi çalışmalarımız hafta içi gerçekleştirilirken, kış dönemi çalışmalarımız hafta sonu gerçekleştirilmektedir. Her iki dönemde her yaş grubuna özel olarak antrenman planlamaları yapılmakta ve uzman antrenörler tarafından uygulanmaktadır. Temel basketbol becerilerini kazandırmak her zaman için ana hedeflerimiz arasında yer alırken, fiziksel özelliklerini geliştirmek, arkadaşlık, takım olabilme ve disiplin gibi sosyal beceriler de önceliklerimizi oluşturmaktadır.

HEMEN İLETİŞİME GEÇ!

Sporcular gösterdikleri gelişime göre aynı zamanda Best Basketbol bünyesinde oluşturulacak yarışmacı takımlarda yer alma imkanı bulacaklardır. Profesyonel basketbol için temelin atıldığı “Basketbol Okulu” çalışmalarımız Bahçelievler Anadolu Lisesi Spor Salonu‘nda devam etmektedir. Sen de aramıza katılarak hem yeni arkadaşlıklar kurabilir, hem de basketbol yeteneklerini geliştirme fırsatı bulabilirsin. Sporcularımıza sezon içerisinde karşılaşmalara çıkarak maç tecrübesi kazanma aynı zamanda rekabet, kazanma ve kaybetme gibi duyguları tecrübe etme imkanı sunuyoruz.

Sınırlı sayıda kontenjanlarla gerçekleştirdiğimiz çalışmalardaki yerini almak istiyorsan kısa sürede bizimle iletişime geç ve BEST Basketbol’un bir parçası ol!

İşte Best Basketbol’un çalışmaları için belirlediği 4 temel felsefe;

 1. Adım: Sportif Hayat & Eğitim bir arada olacak.

  Sportif hayat ve eğitim asla ayrı düşünülemez. Amacımız eğitimli basketbolcular yetiştirmek.

 2. Adım: Tutku ile öğretmek & öğrenmek

  Basketbol bir oyun ama aynı zamanda bir hayat. Bu oyuna tutku ile bağlanmaz iseniz öğrenemezsiniz. Bu oyuna tutku ile bağlı olmasaydık öğretemezdik.

 3. Adım:  Özveri & Fedakarlık
  Özveri ve fedakarlık olmazsa olmaz. Basketbol için de eğitim için de özveri ve fedakarlık yapmalıyız. Birlikte özverili çalışarak tüm yorgunluğa rağmen fedakar bir şekilde hedefe ulaşabiliriz.
 4. Adım:  Sistem

  Tüm adımlar oluştuktan sonra sistem de oluşur. Sistemli bir şekilde çalışmak için herşey tamam. Artık çalışma zamanı! Sistemli, düzenli, özverili bir şekilde çalışmak için ne bekliyoruz?

DETAYLI BİLGİ VE LETİŞİM İÇİN

Mail: info@bestbasketbol.com.tr

Telefon: 0533 693 63 30

Adres: BAHÇELİEVLER ANADOLU LİSESİ SPOR SALONU – BAHÇELİEVLER / İSTANBUL