Best Basketbol Başakşehir Basketbol Okulu!

13 yıllık basketbol köklerinin üzerine geçen yıl yeni bir yapı kuran ve Best Basketbol adıyla yeni nesil basketbolcular yetiştiren spor okulumuz, Başakşehir Spor Kulübü Tesisleri'nde 15 Eylül itibariyle yeni sporcular yetiştirmeye başladı. Spor okulumuzun üç temel özelliği bulunmaktadır.

   TBF Onaylı basketbol okuludur.

   TBF ve özel liglerde yarışmacı takımlar oluşturur.

  Aile Ortamı, Doğru İletişim ve Doğru Basketbol Eğitimi vazgeçilmezlerimizdir.

 

Best Basketbol'a Katılın!

 

Verification

  • Submit

Best Basketbol

13 Yıllık Tecrübemize Güveniyoruz

13 yıllık süreçte yaklaşık olarak 3.500 - 4.000 öğrencisine basketbol eğitimi vermiş olmanın birikimiyle kendi ilkelerini edinmiş köklü bir kurum halini aldık. Basketbol okulumuzun öğrencilerinin bir kısmı temel basketbol eğitimleri alırken bir kısmı da lisanslı sporcu olarak Türkiye Basketbol Federasyonu’nun düzenlediği resmi liglerde müsabakalar oynuyor. Darüşşafaka, Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Anadolu Efes ve İstanbul Üniversitesi gibi Süper Lig seviyesindeki büyük kulüplere yaklaşık 50 sporcu verdik.


Kulübümüzün bu sezonki faaliyetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için

BURAYA TIKLAYINIZ

Başarı Odaklıyız

Kulübümüze gelen sporcularımızın yetenekleriyle basketbol eğitimlerimizi harmanlayarak şampiyonluk hedefleyen, kupalar kazanan takımlar oluşturuyoruz.

Yıldızlar Yetiştiriyoruz

Sporcularımıza doğru basketbol eğitimleri verirken esas olarak ahlaki ve toplumsal açıdan da birer yıldız olmalarını hedefliyoruz.

Sürekli Büyüyen Bir Aileyiz

Doğru kurulmuş bir yapıyla, sürekli olarak kendini geliştiren ve doğru bir ivmeyle büyüyen aile bağlarına sahip bir kulübüz.

Yenilikçiyiz

Hem basketbol hem de organizasyon anlamında çağımızın yeniliklerini takip ediyor ve hızla adapte oluyoruz.

BASKETBOLUN DEV KULÜPLERİNE YOLLADIĞIMIZ SPORCULARIMIZ